TAYNA DHE ERA ISTREFI NË SFIDË ME NJËRA-TJETRËN/ Kush i ka të pasmet më të bukura (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA DHE ERA ISTREFI NË SFIDË ME NJËRA-TJETRËN/ Kush i ka të pasmet më të bukura (FOTO)

TAYNA DHE ERA ISTREFI NË SFIDË ME NJËRA-TJETRËN/ Kush i ka të pasmet më të bukura (FOTO)

Tayna dhe Era Istrefi, të dyja shumë të pëlqyera nga publiku, të suksesshme dhe këngët e tyre janë hite, por mes tyre së fundmi ka nisur një garë e heshtur në rrjete sociale.

Dy bukuroshet, njëra nga Prishtina e tjetra nga Prizreni postuan dje foto nga pushimet ku në sy binin të pasmet.

Era nga Mykonos ku po i kalon pushimet momentalisht ndërsa Tayna me një foto të vjetër nga Tajlanda, aty ku kaloi pushimet para disa muajsh.

“Më riktheni këtu”, shkruan Tayna në foton ku shfaqet duke pozuar me pamje nga deti dhe me varkat e ankoruara në breg.

Ndërsa Era shkruan: “Vajzat duan vetëm diell”, në fotot ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës.