SA 2 JAVË PUSHIME! Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
SA 2 JAVË PUSHIME! Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO)

SA 2 JAVË PUSHIME! Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO)

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Por përvec faktit që këngëtë e saj kthehen në hite të padiskutueshme një vëmnedje e vecanta i është kushtuar edhe paraqitjes së saj të jashtme.

Me një stil të vecantë në veshje, Era jo rrallëherë “shfrenon” luksin në rrobat që mab veshur.

Në këtë foto Era ka veshur një  kombinim veshjesh që  kushton plot 1904 euro.

/AlpeNews.al