E dashuruar pas të ëmblave! Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Nëse do të ishe… (FOTO) – AlpeGossip
E dashuruar pas të ëmblave! Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Nëse do të ishe… (FOTO)

E dashuruar pas të ëmblave! Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Nëse do të ishe… (FOTO)

E famshme për jetën e saj super luksoze dhe gjithashtu për këngët që ka lancuar në treg.

Morena Taraku përveçse si këngëtare i ka surprizuar të gjithë me dashurinë e saj për modën dhe kombinimet super trendi që krijon.

Ndërsa këtë herë këngëtarja ka vendosur të na tregojë që është një vajzë mëse e ëmbël dhe këtë mund ta themi po ti hedhim një sy postimit të saj në Instagram.

E rredhuar nga ëmbëlsira të shumta dhe teksa mban një “Haribo” dhe lëpirëse në duar, Morena Taraku shfaqet me një super luk me kombinim mëse të arrirë ndërsa si koment të fotos ka shkruar: “If you were my Haribo”.

Për kë ta ketë Morena vallë këtë shprehje? Mos vallë është ndonjë mashkull që i ka rrëmbyer zemrës?

Gjykojeni ju si të doni, me siguri personit që i dedikohet Haribo duhet të jetë goxha i ëmbël…