AURELA HOXHA SHFAQET “E ZJARRTË” NË BIKINI/ Tregon më shumë seç duhet (FOTO) – AlpeGossip
AURELA HOXHA SHFAQET “E ZJARRTË” NË BIKINI/ Tregon më shumë seç duhet (FOTO)

AURELA HOXHA SHFAQET “E ZJARRTË” NË BIKINI/ Tregon më shumë seç duhet (FOTO)

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, vazhdimisht sjellë foto të reja nga përditshmëria.

Bukuroshja atraktive shqiptare ka treguar format e saj në bikini teksa pozon tërësisht pa grim.

Në foton para pasqyrës Hoxha nuk i lë vend as imagjinatës, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Nuk janë të pakta rastet kur Hoxha shfaqet provokuese e që lë nën hije të gjitha modelet e tjera.

Ajo është ish-Miss Shqipëria, aktore dhe një nga modelet më të shtrenjta në vend që së fundmi ka promovuar edhe linjën e saj të bikinive.

Hoxha aktualisht është ‘single’ por që dikur ka qenë e martuar.