Ishte femër shumë e kapshme, por shumë qulle! Me kë e ka Graciano? (VIDEO) – AlpeGossip
Ishte femër shumë e kapshme, por shumë qulle! Me kë e ka Graciano? (VIDEO)

Ishte femër shumë e kapshme, por shumë qulle! Me kë e ka Graciano? (VIDEO)

Graciano Tagani ka provuar të gjitha programet e kërcimit në vend, si “Dance with me” ashtu edhe “Dancing with the stars”. I ftuar në “Një kat më lart” nga Ermal Peçi ai tregoi se vajtja e tij në Vizion Plus ishte krejt normale dhe se ruan raporte shumë të mira me trupën e Tv Klan.

Ermali e pyet se cila nga femrat e njohura të ekranit me të cilat ai ka punuar e ka lodhur më shumë, teksa ai nuk mendohet gjatë.

“Bora Zemani ishte shumë femër e kapshme. I kapte lëvizjet. Ishte shumë qulle, i thoja e kuptove? Po, më thoshtë, gati. Kur nismin asgjë (qesh) Pastaj më thoshte që do ta bëj në skenë… dhe në skenë ishte po njësoj”.

Në cilin program është paguar më shumë? Ç’mendon për personazhet që i bashkohen programeve pa asnjë pagese? Zbuloni përgjigjen pas minutës së 13-të videos së mëposhtme.