FJALË DOMETHËNËSE/ Kejvina bën tatuazhin e veçantë në vendin e dhimbshëm – AlpeGossip
FJALË DOMETHËNËSE/ Kejvina bën tatuazhin e veçantë në vendin e dhimbshëm

FJALË DOMETHËNËSE/ Kejvina bën tatuazhin e veçantë në vendin e dhimbshëm

Ndonëse pas “Xing me Ermalin”, po e shohim rrallë në ekran, Kejvina Kthella vazhdon të jetë një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re nga ajo përbën lajm.

Ditën e sotme Kejvina ka bërë një tatuazh të ri në një nga zonat më të dhimbshme. Modelja ka bërë tatuazh tek këmbët dhe është domethënës e i lezetshëm.

“Energji ëngjëlli”, shkruhet në këmbët e Kejvinës të cilat ajo na i tregon me postimin e fundit në Instagram.

Kujtojmë që Kejvina së shpejti do të shfaqet në një nga televizionet më të famshme italiane.