PAS PUSHIMEVE NË DUBAI/ Oriola Marashi pozon me të ëmën dhe motrën (FOTO) – AlpeGossip
PAS PUSHIMEVE NË DUBAI/ Oriola Marashi pozon me të ëmën dhe motrën (FOTO)

PAS PUSHIMEVE NË DUBAI/ Oriola Marashi pozon me të ëmën dhe motrën (FOTO)

Pas pushimit të merituar në Dubai, Oriola Marashi është rikthyer pranë  familjes.Familja Marashi kanë lënë pas çdo angazhim të ditës së sotme, për të festuar së bashku ditëlindjen e Xhulias.

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku ditëne  sotme ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me të ëmën Xhoi Jakaj si dhe të motrën Xhulia Marashi.

Vajzat kanë vendosur në mes nënën e tyre,ndërkohë ne na tërhqeë vëmendjen ngjashmëria e tyre mesa duket bukuria në familjen Marashi është në gjen.