Poni publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj (FOTO) – AlpeGossip
Poni publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj (FOTO)

Poni publikon foto pa grim, do befasoheni nga pamja e saj (FOTO)

Këngëtarja e muzikës popullore me një zë mjaft të veçantë ka befasuar fansat me publikimin e fundit.
Poni gjatë gjithë kohës është në një hap me modën më të fundit dhe vështirë të gjesh në profilin e Instagramit një foto ku pamja e saj të ketë diçka që nuk shkon.

Por këtë herë këngëtarja ka befasuar duke postuar një foto pa grim e sapo dalë nga pishina.

Me këtë pamje vështirë të njihet.