Nuk do ta besoni/ Modeatori simpatik shfaqet në KRAH TË DY FEMRAVE gjatë orëve të vona duke…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Modeatori simpatik shfaqet në KRAH TË DY FEMRAVE gjatë orëve të vona duke…(FOTO)

Nuk do ta besoni/ Modeatori simpatik shfaqet në KRAH TË DY FEMRAVE gjatë orëve të vona duke…(FOTO)

Një ndër figurat publike të televizionit shqiptar, Drini Zeqo pothuajse asnjëherë nuk është bërë pjesë e faqeve rozë për romancat e tij. Prej vitesh tashmë ai është pjesë e stafit të “Opinion”.

Dukeqenëse e shikojmë çdo mbrëmje në edicionin kryesor të lajmeve në Radiotelevizionin ‘Klan’ së fundmi moderatorin e kemi parë përkrah dy femrave simpatike si këngëtarja Beatrix Ramosaj dhe modelja Eleni Lika.

Duket se treshja është duke kaluar një mbrëmje të bukur përkrah njeri-tjetrit./AlpeNews.al