U PËRFOL PËR NJË RIKTHIM ME MODELEN/ Roberti dhe Xhesi ndahen sërish: S’kam energji të merrem me… (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL PËR NJË RIKTHIM ME MODELEN/ Roberti dhe Xhesi ndahen sërish: S’kam energji të merrem me… (FOTO)

U PËRFOL PËR NJË RIKTHIM ME MODELEN/ Roberti dhe Xhesi ndahen sërish: S’kam energji të merrem me… (FOTO)

Muajin e kaluar Robert Berisha u përfol për një rikthim me modelen Xhesi Kadiu. Thashethemet nisën kur në rrjet qarkulloi një foto e dyshes në shoqërinë e njeri-tjetrit, pranë një pike karburanti.

Megjithatë as këtë herë mes dyshes nuk ka funksionuar, pasi Xhesi ka deklaruar se ajo është beqare dhe është rikthyer në Amerikë.

“A jeni single?”, e pyet një ndjekës Xhesin teksa ajo i përgjigjet se nuk ka kohë dhe energji të merret me dikë.

“Po dhe nuk kam kohë dhe energji të merrem me dikë, një lidhje me dikë kërkon shumë punë nga të dy personat që të shkoj mirë. Jam duke mësuar të plotësoj nevojat e mia së pari, para se të plotësoj nevojat e dikujt tjetër”, shkruan Xhesi.