“PO BOLL SE LE NAM, HEDH VRER”/ Arditi shpërthen ndaj Einxhel: Nxirreni jashtë – AlpeGossip
“PO BOLL SE LE NAM, HEDH VRER”/ Arditi shpërthen ndaj Einxhel: Nxirreni jashtë

“PO BOLL SE LE NAM, HEDH VRER”/ Arditi shpërthen ndaj Einxhel: Nxirreni jashtë

Edhe pse u bënë disa javë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Ardit Çuni herë pas here komenton ngjarjet më pikante që ndodhin aty brenda. Këngëtari i njohur vijon të jetë i përfshirë dhe t’i kushtojë vëmendje programit në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme, ish-banori i BB VIP duket se i është kundërvënë Einxheli. Përmes një postimi në “Instastory”, Arditi i ka kërkuar publikut që ta votojë që të dalë jashtë të martën

“Po boll o boll se le nam. S’ngele cep pa ulërit dhe pa hedh vrer e pa ulur të tjerët. Dikush ta nxjerrë jashtë Einxhel të martën meqë i duket vetja shumë e preferuar”, shkruan këngëtari i njohur teksa ka postuar edhe një video ku moderatorja po debaton me disa prej banorëve.

Nga ana tjetër kujtojmë se Einxhel është në televotim me Ilirin, Arjolën dhe Claudion.

“Po boll o se le nam, hedh vrer”/ Ish-konkurrenti i BB VIP