ENI KOÇI DHE GENCI ME PUSHIME/ Fansat kapin detajin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
ENI KOÇI DHE GENCI ME PUSHIME/ Fansat kapin detajin e veçantë (FOTO)

ENI KOÇI DHE GENCI ME PUSHIME/ Fansat kapin detajin e veçantë (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj prej disa kohësh janë përfolur se janë në një lidhje dashurie, të cilën nuk e kanë konfirmuar asnjëherë publikisht.

Gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar postimet me nënkuptime apo tekstet e dedikuara, apo edhe rastet kur janë përfolur se janë ndarë.

Mirëpo ndërkohë që nuk e pranojnë publikisht lidhjen e tyre, fotot e postuar së fundmi prej tyre në profilet e tyre në Instagram na e vërtetojnë edhe një herë se ata janë bashkë.

Eni dhe Genci kanë postuar foto ku na tregojnë se janë me pushime, por fansat kanë kapur detajin se bëhet fjalë për të njëjtin vend.

Me sa duket, pas koncerteve të shumta që kanë pasur gjatë kësaj vere, Eni dhe Genci janë duke kaluar disa ditë pushimesh së bashku në Budva.