SUPER STIL/ Modelet e çizmeve që me siguri nuk do t’i heqim gjatë gjithë dimrit – AlpeGossip
SUPER STIL/ Modelet e çizmeve që me siguri nuk do t’i heqim gjatë gjithë dimrit

SUPER STIL/ Modelet e çizmeve që me siguri nuk do t’i heqim gjatë gjithë dimrit

Jemi më të frymëzuar se kurrë për t’u veshur me stil, duke qenë se dimrin e fundit e kaluam me pizhama para një kompjuteri. Çfarë bën diferencën e veshjes këtë sezon? Çizmet!

Investoni tek një palë të mira dhe vëzhgoni me kujdes trendet e reja. Mund të gjeni modelet perfekte për shumë pak para. E dimë që një palë nuk mjaftojnë, sepse duam çizmet e duhura për fustane, xhinse, funde, etj, prandaj hidhini një sy modeleve që do t’i doni të gjitha pa asnjë përjashtim.

1. Një palë çizme të bardha.

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

2. Takë e ulët, perfekte për përditshmëri dhe xhinse

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

3. Çizmet kadife janë gjithmonë në modë!

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

4. Çizmet-çorape për pantallona.

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

5. Çizmet e darkës, për fustanin/mini-fundin tuaj të preferuar

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

6. Çizmet lëkurë krokodili. Nuk vdesin kurrë.

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

7. Gjatësia, forma dhe ngjyra perfekte

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

8. Çizmet klasike të lëkurës

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

9. Në ditët me shi…

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim

10. Çizmet cowboy

Modelet e çizmeve që do duam s'do duam t'i heqim