Kejvina nuk qenka gjë fare! Kur të shihni çfarë ylli është motra e saj do e harroni velinën seksi (FOTO) - AlpeGossip
Kejvina nuk qenka gjë fare! Kur të shihni çfarë ylli është motra e saj do e harroni velinën seksi (FOTO)

Kejvina nuk qenka gjë fare! Kur të shihni çfarë ylli është motra e saj do e harroni velinën seksi (FOTO)

Kejvina Kthella bukuroshja bjonde e ‘Xing me Ermalin’ që në daljen e saj të parë në këtë emision tërhoqi vëmendjen e publikut dhe tashmë është kthyer në një nga femrat më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Ajo është shumë e përfolur për format e saj fizike dhe postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Pak më parë ajo ka bërë një postim në instastory ku ka prezantuar motrën e saj Dorisën, duke treguar në këtë mënyrë se bukurinë e kanë në gen.

Ajo është po aq simpatike sa Kejvina dhe shihet se dy vajzat ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën. Siç shihet dhe nga profili i saj në instagram ajo është një make up artiste shumë e talentuar.