MUAJI I DYTË I MJALTIT/ Rezarta dhe Ermali shijojnë pushimet në vendin përrallor (FOTO) – AlpeGossip
MUAJI I DYTË I MJALTIT/ Rezarta dhe Ermali shijojnë pushimet në vendin përrallor (FOTO)

MUAJI I DYTË I MJALTIT/ Rezarta dhe Ermali shijojnë pushimet në vendin përrallor (FOTO)

Prej disa ditësh, këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, po shijojnë muajin e dytë të mjaltit. Ermali i propozoi për herë të dytë Rezartës në Emiratet e Bashkuara Arabe, pas 15 vitesh martesë.
Nëpërmjet fotove e videove të ndryshme në Instagram, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit momentet më të bukura nga pushimet përrallore të çiftit.

Së fundmi, ata kanë udhëtuar për në Zvicër, teksa po qëndrojnë në vendin me peizazhin më fantastik me dëborë, ndërkohë që shijojnë ditët e pushimit së bashku.