“E QELBE FARE”/ Grida Duma i kthehet Ermal Mamaqit live ne emision (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“E QELBE FARE”/ Grida Duma i kthehet Ermal Mamaqit live ne emision (FOTO+VIDEO)

“E QELBE FARE”/ Grida Duma i kthehet Ermal Mamaqit live ne emision (FOTO+VIDEO)

Politikania e njohur Grida Duma do të jetë e ftuar mbrëmjen e nesërme në “Xing me Ermalin” për të folur për lënien e mandateve nga opozita e shumë të tjera rreth politikës, por jo vetëm.

Gjatë emisionit, Ermali e pyet Gridën për arsyen pse Lulzim Basha nuk vjen në emision dhe mendon se arsyeja mund të jetë fakti që ai ka ftuar kryeministrin Rama.

“Aty e ke qelbur fare”, ja kthen Grida.

Më shumë na mbetet të ndjekim nesër “Xing me Ermalin” në TV Klan.