Kastro në kërkim të dashurisë, pendohet për deklaratën! – AlpeGossip
Kastro në kërkim të dashurisë, pendohet për deklaratën!

Kastro në kërkim të dashurisë, pendohet për deklaratën!

Kantautori Kastro Zizo ka u shpreh i ftuar në emisionin “Top Show Magazine” se asnjëherë nuk kishte rënë në dashuri dhe dashuria ishte për injorantët.

Kjo deklaratë e tij ka bërë xhiron e portaleve dhe duket se ai është “penduar” për çka ka thënë. Përmes një shkrimi në Storyn e tij në Instagram Kastro shprehet:

“Miq dhe armiq nisur nga deklarata ime e fundit mbi mos dashurimin tim në jetë i kam nja 2 fjalë: Media ëhstë një gënjeshtër e madhe kështu që mos besoni çdo gjë që thuhet.  Shpeshherë gjërat bëhen për showapo blasfemi momentale. Do thoni ju pse e bëre? Se ashtu mu tek se i kam mundësitë për ta bërë. Kam dashuruar shumë në jetë dhe do vazhdoj ta bëj! Bëni dashuri dhe dashuroni. P.S jam në kërkim të një super goce për ta martuar,”-përfundon Kastro.

Aktualisht ai ka dy fëmijë nga dy martesat e tij të mëparshme.