ILIRI SHFAQET DUKE BËRË BRUMIN E BAKLLAVASË/ Bashkëshortja i thotë diçka publikisht (FOTO) – AlpeGossip
ILIRI SHFAQET DUKE BËRË BRUMIN E BAKLLAVASË/ Bashkëshortja i thotë diçka publikisht (FOTO)

ILIRI SHFAQET DUKE BËRË BRUMIN E BAKLLAVASË/ Bashkëshortja i thotë diçka publikisht (FOTO)

Një ditë më parë, “Vëllai i Madh” u komunikoi banorëve  një sfidë të radhës. Ata duhet që të përgatisin bakllavanë për festa.

Banorët u ndanë në dy grupe, ku njërin e drejton Arjola dhe tjetrin Meridiani. Që dje ata kanë nisur përgatitjet dhe sot në darkë duhet që çdo gjë të jetë e përfunduar.

Në profilin zyrtar të “Big Brother VIP” në “Instagram” është postuar një video ku Iliri shfaqet duke bërë brumin e bakllavasë.

Iliri shfaqet duke bërë brumin e bakllavasë, bashkëshortja i

Menjëherë kanë nisur komentet e shumta, ku gjithë vëmendjen e mori ai i bashkëshortit të balerinit të njohur, Emanuela.

Kjo e fundit i shkruan: “I dashur kur të kthehesh ma përgatit edhe mua”, dhe si koment ka marrë shumë pëlqime. Kjo tregon se Emanuela e ndjek Ilirin në çdo moment dhe nuk ngurron që mbështetjen ndaj tij.