Çfarë këngësh kërkon një vlonjat dhe një kuksian në Shazam? Do të habiteni me zgjedhjen … – AlpeGossip
Çfarë këngësh kërkon një vlonjat dhe një kuksian në Shazam? Do të habiteni me zgjedhjen …

Çfarë këngësh kërkon një vlonjat dhe një kuksian në Shazam? Do të habiteni me zgjedhjen …

Ishim kureshtarë të dinim se cilat janë këngët më të kërkuara në Shazam nëpër qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Këtë javë, zgjodhëm të paraqesim dy qytete të skajeve të kundërta, për të kuptuar se edhe kur kilometrat na ndajnë fizikisht, shijet muzikore të bashkojnë shpirtërisht.

Një kuksian kërkon këto dhjetë këngë:

10. Nenni – BÖ

9. Sua Cara – Major Lazer Feat. Anitta& Pablo Vittar

8. Ciao Adios – Anne-Marie

7. Sax – Fleur East

6. Bum Bum Tam Tam – MC Fioti

5. ButrintImeri – Xhanëm

4. Pray For Me – The Weeknd& Kendrick Lamar

3. Strongest (Alan Walker Remix) – Ina Ëroldsen

2. Son Bakiş- SezenAksu

1. Direzione La Vita –Annalisa

Një vlonjat kërkon këto dhjetë të tjerat (edhe pse ka disa të ngjashme):

10. Dusk Till Dawn – ZAYN Feat. Sia

9. Échame La Culpa -Luis Fonsi& Demi Lovato

8. ThyhenGotat – Seldi Qalliu

7. So Far Aëay – Martin Garrix& David Guetta Feat. Jamie Scott & Romy Dya

6. MiGna (Maître GimsRemix) – Maître Gims & Super Sako feat. Hayko

5. Bum Bum Tam Tam – MC Fioti

4. Breathe – Jax Jones Feat. Ina Ëroldsen

3. Non MiAveteFattoNiente – Ermal Meta &Fabrizio Moro

2. Chocolat – Lartiste Feat. Aëa Imani

1. Direzione La Vita – Annalisa