“ÇA I THE ENIT, PO VDES TA DI?” Luizi bisedon me Oltën: Në fillim mu duk ‘prit i fije se erdha unë’ por… – AlpeGossip
“ÇA I THE ENIT, PO VDES TA DI?” Luizi bisedon me Oltën: Në fillim mu duk ‘prit i fije se erdha unë’ por…

“ÇA I THE ENIT, PO VDES TA DI?” Luizi bisedon me Oltën: Në fillim mu duk ‘prit i fije se erdha unë’ por…

Luiz Ejlli ka biseduar mëngjesin e sotëm me Bjordi Mezinin dhe Olta Gixharin. Pasi këngëtari e pyeti nëse është në një lidhje regjisorin, duke qeshur i thotë “e rëndësishme është se s’ke ardhur për Kiarën”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: E rëndësishme është që s’ke ardhur për Kiarën

Bjordi: Atë nuk e di ti

Luizi: Nuk e di, aq sa ke fol. Ça ke brenda nuk e di unë

Bjordi: Mund të jetë edhe e gjitha strategji

Olta: Aman ça i the atij çunit, Enit, se po vdes ta di. Se e ke kap me atë, nuk e lëshon

Luizi: Jo! Ishte shumë djalë i mirë. Nuk u duk kështu në fillim, mu duk tip ‘prit i fije se erdha unë’, por nuk ishte hiç ashtu. Përkundrazi ishte shumë djalë i mirë