“DUKEN SI MOTRA”/ Ju prezantojmë me tezen “COOL” të Oriola Marashit (FOTO) – AlpeGossip
“DUKEN SI MOTRA”/ Ju prezantojmë me tezen “COOL” të Oriola Marashit (FOTO)

“DUKEN SI MOTRA”/ Ju prezantojmë me tezen “COOL” të Oriola Marashit (FOTO)

Oriola Marashi na ka prezantuar me njeriun që do më shumë në këtë botë.

Bëhet fjalë për tezen e saj Paula Jakaj, e cila duket si të ishte motra e modeles seksi shqiptare.

“A ju besohet dot që kjo është tezja ime? As mua! Paula njeriu që dua më shumë në botë”, ka shkruar Oriola pranë fotos së tezes.

Tezja e Oriolës duket një tip mjaft sportiv dhe shumë cool. E veshur me një fustan të shkurtër dhe atlete converse, Paula duket si të ketë dalë nga bankat e shkollës.

Ajo ka një ngjashmëri të madhe me nënën e Oriolës duke qenë motra e vogël dhe në profilin në Facebook, ka publikuar shpesh herë foto të mbesës Oriola.

Me siguri që pas këtij postimi, tezja e Oriolës do të ketë shumë kërkesa për miqësi në rrjetet sociale.