NJË SUPER DHURATË DHE PUTHJE/ Kush është vajza që surprizoi Noizy-n për ditëlindje? (FOTO) – AlpeGossip
NJË SUPER DHURATË  DHE PUTHJE/ Kush është vajza që surprizoi Noizy-n për ditëlindje? (FOTO)

NJË SUPER DHURATË DHE PUTHJE/ Kush është vajza që surprizoi Noizy-n për ditëlindje? (FOTO)

Dy ditë më parë reperi i njohur shqiptar festoi 32-vjetorin dhe dhuratat për të nuk paskan përfunduar akoma.
Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, për të cilën nuk dimë as emrin apo si është njohur me reperin.

Ai postoi në “InstaStory” një video të dhuratës që, kishte disa fotot të realizuar mes reperit dhe vajzës, ndër vite.

Nga imazhet besojmë se vajza në fjalë është një fanse e Noizy-t, e cila ka ndjekur çdo koncert të tij dhe më pas ka qëndruar në pritje për të realizuar një foto me të.

Por nuk përfundon me kaq, pasi në fund të videos reperi e kthen kamerën nga vetja dhe krah tij ndodhet e njëjta femër, që i jep një puthje në faqe.

Kush nuk do ta donte një fanse të tillë?