“PANIK DHE ULËRIMA”/ Dua Lipa shfaqet e terrorizuar, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
“PANIK DHE ULËRIMA”/ Dua Lipa shfaqet e terrorizuar, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO)

“PANIK DHE ULËRIMA”/ Dua Lipa shfaqet e terrorizuar, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO)

Këngëtarja e njohur në mbarë botën, Dua Lipa ka hasur në një incident gjatë momentit kur po përgatitej për të dhënë koncertin e radhës. Këngëtarja e talentuar është hasur me një “mik” të paftuar në dhomën e saj të grimit.

Duan e ka kapur paniku dhe menjëherë është ngjitur në karrige duke bërtitur, Këto janë pamjet e fundit që qarkullojnë në rrjetet sociale të këngëtares.

Por kjo sjellje e saj ka shkaktuar të qeshura tek stafi i saj, të cilët janë kujdesur që ta filmojnë këngëtaren në momentet e panikut. Në fakt ai që e ka terrorizuar Duan ka qenë thjesht një buburrec, i cili i ka kaluar këngëtares nëpër këmbë.

Duket se Dua e ka ekzagjeruar pak me frikën e saj për buburrecin.