ME TË BRENDSHME NË DUSH/ Morena Taraku ndez Instagramin me lëvizjet provokuese (VIDEO) - AlpeGossip
ME TË BRENDSHME NË DUSH/ Morena Taraku ndez Instagramin me lëvizjet provokuese (VIDEO)

ME TË BRENDSHME NË DUSH/ Morena Taraku ndez Instagramin me lëvizjet provokuese (VIDEO)

Modelja e njohur shqiptare Morena Taraku ka lënë pa fjalë fansat e sidomos ata të gjinisë mashkullore.

Ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet me të brendshme e duke u larë në dush.

Menjëherë krahas video një numër i madh komentesh kanë vlerësuar teksa adhurojnë bukurinëe format e saj seksi.

Në “lokacionin” e vendosur në foto ajo tregon se ndodhet në Stamboll.

Kujtojmë se ajo është shumë e njohur për jetën e saj luksoze si dhe mjaf e përfolur për lidhje me miliarderin iranian.

View this post on Instagram

It’s ❄️ outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on