AMI FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza e bukur që i bëri Ermali do të mbahet mend nga të gjithë – AlpeGossip
AMI FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza e bukur që i bëri Ermali do të mbahet mend nga të gjithë

AMI FESTON DITËLINDJEN/ Surpriza e bukur që i bëri Ermali do të mbahet mend nga të gjithë

Amarda Toska feston sot datëlindjen dhe surprizën më të bukur ia ka rezervuar Ermali. Si do të ndiheshit sikur zyrën e punës ta gjenit mbushur me zbukurime e tollumbace?

Ka qenë kjo idea e Ermalit për ditën speciale të partneres dhe fotot nga momenti i surprizës i ka ndarë vetë ai në profilin e tij në Instagram. “Gëzuar datëlindjen dashuria ime”, ka shkruar Ermali, ndërsa Ami duket më e lumtur se kurrë. Nuk kanë munguar as buqetat me lule dhe torta si pjesë e idesë së Mamaqit, që ia kanë shtuar dozën e romanticitetit kësaj surprize.

Një datëlindje kjo, që Ami me siguri do ta mbajë mend gjatë!

View this post on Instagram

Happy birthday my Love…🥰 @amardatoska ❤

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on