SOT ËSHTË NJË SUPER YLL/ Agnesa Vuthaj 14 vite më parë nuk keni për ta njohur – AlpeGossip
SOT ËSHTË NJË SUPER YLL/ Agnesa Vuthaj  14 vite më parë nuk keni për ta njohur

SOT ËSHTË NJË SUPER YLL/ Agnesa Vuthaj 14 vite më parë nuk keni për ta njohur

Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat e showbizit e cila gjithmonë është cilësuar si një ndër femrat më të bukura në Shqipëri. Ajo përherë ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe është komentuar gjatë nga fansat.

Mirëpo, së fundmi bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto nga viti 2005 kur përfaqësonte Shqipërinë në Miss Universe.

Në foto, Agnesa shihet shumë më e vogël dhe me një pamje më të thjeshtë që e bën të duket shumë më ndryshe na sa jemi mësuar ta shohim tani