DO TË "SHKRIHENI" ME KËTO MEME/ Fotoja e fundit e Kim Kardashian po bën xhiron e rrjetit - AlpeGossip
DO TË “SHKRIHENI” ME KËTO MEME/ Fotoja e fundit e Kim Kardashian po bën xhiron e rrjetit

DO TË “SHKRIHENI” ME KËTO MEME/ Fotoja e fundit e Kim Kardashian po bën xhiron e rrjetit

Kim Kardashian është kthyer në një meme virale (përsëri).

Fotoja më e fundit në Instagramin e Kim Kardashian ka çmendur internetin me sa duket.

Të hënën në mbrëmje ylli i “Keeping up with the Kardashians” postoi një foto të saj, e shtrirë në një shtrat, duke veshur atletet më të fundit nga linja e bashkëshortit të saj Kanye West.

Kim ndau foton në të gjitha rrjetet sociale dhe reagimet ndaj fotos kanë qenë epike, duke u kthyer në meme që na kanë shkrirë së qeshuri.