koment – AlpeGossip
“JAM MË I BUKUR SE TI”/ Besniku sapo hapi një debat të madh në çift dhe s’po dimë si shpëtoi! (FOTO)

“JAM MË I BUKUR SE TI”/ Besniku sapo hapi një debat të madh në çift dhe s’po dimë si shpëtoi! (FOTO)

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi kanë ndarë disa foto të ëmbla në çift këtë të…

PAS 46 TË DIELAVE NË PUNË/ Ardit Gjebrea më në fund po pushon dhe ka 2 fjalë për bashkëshorten (FOTO)

PAS 46 TË DIELAVE NË PUNË/ Ardit Gjebrea më në fund po pushon dhe ka 2 fjalë për bashkëshorten (FOTO)

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka qenë në transmetim çdo të dielë…

E TRISHTË/ Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare aktorja italiane Franca Valeri

E TRISHTË/ Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare aktorja italiane Franca Valeri

Franca Valeri, një nga aktoret më të mëdha italiane të teatrit dhe televizionit është ndarë…

E PAPRITUR/ Butrint Imeri dhe modelja e njohur shqiptare bëhen bashkë (FOTO+VIDEO)

E PAPRITUR/ Butrint Imeri dhe modelja e njohur shqiptare bëhen bashkë (FOTO+VIDEO)

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është shumë aktiv në muzikë. Vetëm një muaj më parë…

“JAM ME FAT”/ Blero surprizon Afronën në ditën e saj të lindjes (FOTO)

“JAM ME FAT”/ Blero surprizon Afronën në ditën e saj të lindjes (FOTO)

Bukuroshja Afrona Dika feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë…

“MUZIKA IME, DASHURIA PËR JETËN”/ Këngëtari shqiptar humb të atin dhe i bën dedikimin prekës (FOTO+VIDEO)

“MUZIKA IME, DASHURIA PËR JETËN”/ Këngëtari shqiptar humb të atin dhe i bën dedikimin prekës (FOTO+VIDEO)

Këngëtari shqiptar Vlashent Sata ka humbur të atin. Studiuesi dhe kritiku i muzikës, Loro është…

“HIQEN SI MAÇO, POR MË KËRKUAN…”/ Elton Ilirjani: Ju tregoj sekretin tim me dy reperët e famshëm shqiptarë me mijëra ndjekës

“HIQEN SI MAÇO, POR MË KËRKUAN…”/ Elton Ilirjani: Ju tregoj sekretin tim me dy reperët e famshëm shqiptarë me mijëra ndjekës

Është aq i pasur, sa mund të blejë gjithçka shpirtërore e materiale, përveç pavdekësisë. Elton…

U NDANË NË KOHË PANDEMIE/ Ja cilët janë çiftet e famshme që nuk janë më bashkë (FOTOT)

U NDANË NË KOHË PANDEMIE/ Ja cilët janë çiftet e famshme që nuk janë më bashkë (FOTOT)

Teksa shtete të ndryshme vunë masa të rrepta ndaj shoqërisë, për shkak të rrezikut nga…

“JE NJERI MË I MIRË QË…”/ Afrona feston ditëlindjen, Blero e i bën dedikimin romantik: Lutem çdo ditë… (FOTO)

“JE NJERI MË I MIRË QË…”/ Afrona feston ditëlindjen, Blero e i bën dedikimin romantik: Lutem çdo ditë… (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika, janë ndër çiftet më të dashur…

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË? Tuna shfaqet në FOTO me barkun e rrumbullakosur

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË? Tuna shfaqet në FOTO me barkun e rrumbullakosur

Prej shumë vitesh në treg, Tuna ia ka dalë të shndërrohet në një fenomen tanimë…