supersticioz – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP po kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP po kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit…

“TIGRAT E MI…”/ Është turk, por ja si e përkëdhel Tolgahan të birin në gjuhën shqipe (FOTO)

“TIGRAT E MI…”/ Është turk, por ja si e përkëdhel Tolgahan të birin në gjuhën shqipe (FOTO)

Ne maj te vitit te kaluar, aktori turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi…

DARD MBUSH 1 VJEÇ/ Gazi ndan poza nga festa dhe i bën urimin më të veçantë (FOTO)

DARD MBUSH 1 VJEÇ/ Gazi ndan poza nga festa dhe i bën urimin më të veçantë (FOTO)

Gaz Paja dhe Ira u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit…

“ËSHTË E KOMPLIKUAR”/ Fifi zbulon detaje të reja nga lidhja me Xhuljon (FOTO)

“ËSHTË E KOMPLIKUAR”/ Fifi zbulon detaje të reja nga lidhja me Xhuljon (FOTO)

Fifi ishte këtë pasdite protagonistja në “After Party-in” e Luana Vjollcës. Këngëtarja zbuloi disa detaje…

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon ekon e bebit që do të vijë në jetë (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj tregon ekon e bebit që do të vijë në jetë (FOTO)

Pak javë më parë, këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj zbuloi se është në pritje të…

DIKUR PREZANTONIN EMISIONET MË TË NDJEKURA/ 7 moderatoret shqiptare që tani bëjnë video në Youtube (FOTO)

DIKUR PREZANTONIN EMISIONET MË TË NDJEKURA/ 7 moderatoret shqiptare që tani bëjnë video në Youtube (FOTO)

Disa nga moderatoret e njohura shqiptare kanë hapur kanal në Youtube, ku ndajnë me ndjekësit…

“TAKIMIN DO E BËJMË JASHTË”/ Shqipja bën deklaratën e papritur për Beratin që u largua për të

“TAKIMIN DO E BËJMË JASHTË”/ Shqipja bën deklaratën e papritur për Beratin që u largua për të

Debatet e krijuara në studio rreth një javë më parë, sollën në përja.shtimin e Shqipe…

NËSE DO DASHURI PA KUSHTE/ Martohu me një nga këto shenja të Horoskopit

NËSE DO DASHURI PA KUSHTE/ Martohu me një nga këto shenja të Horoskopit

Astrologët rendisin shenjat e Horoskopit me të cilët mund të dhurojnë dashuri pa kushte. Por…

SI ERDHI ARBANA OSMANI NË FORMË PAS LINDJES? Moderatorja tregon “SEKRETIN” për të gjitha femrat: Kam ngrënë…

SI ERDHI ARBANA OSMANI NË FORMË PAS LINDJES? Moderatorja tregon “SEKRETIN” për të gjitha femrat: Kam ngrënë…

Disa ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të…

U KRITIKUA PËR DEGJENERIM QË PËRCILLTE TEK TË RINJTË/ “Përputhen” ka thyer rekordet në shikueshmërinë online, ka plot…

U KRITIKUA PËR DEGJENERIM QË PËRCILLTE TEK TË RINJTË/ “Përputhen” ka thyer rekordet në shikueshmërinë online, ka plot…

Përputhen është një nga programet më të komentuara së fundmi në rrjetet sociale për shkak…