VIP Archives - AlpeGossip
E GJYKOI PËR FOTON PAS VDEKJES SË BABAIT/ Big Mama i kthehet komentueses: Ty hiq mos të të…

E GJYKOI PËR FOTON PAS VDEKJES SË BABAIT/ Big Mama i kthehet komentueses: Ty hiq mos të të…

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Big Mama kaloi një periudhë të vështirë familjare….

E MREKULLUESHME/ Ja 8 vjeçarja që ka IQ më të lartë se Ajnshtajni

E MREKULLUESHME/ Ja 8 vjeçarja që ka IQ më të lartë se Ajnshtajni

Brezi i ri akuzohet si i papërgjegjshëm, i paqëndrueshëm dhe se nuk ia di vlerën…

CILËS I SHKON MË SHUMË? Nuk e kishim vënë re, por Lori dhe Samanta kanë bërë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

CILËS I SHKON MË SHUMË? Nuk e kishim vënë re, por Lori dhe Samanta kanë bërë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

Lori Hoxha dhe Samanta Karavella, janë dy vajza tepër të folura e të ndjekura në…

DO TI SHIHNI KUDO/ Ja cilat janë 7 komente tipike të shqiptarëve në këngët në You Tube

DO TI SHIHNI KUDO/ Ja cilat janë 7 komente tipike të shqiptarëve në këngët në You Tube

Nëse në Instagram përqëndrohet e gjitha në çështje pëlqimesh e fotosh, në YouTube nami bëhet…

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Politikani i njohur lëshon gazra gjatë transmetimit live

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Politikani i njohur lëshon gazra gjatë transmetimit live

Ky është Eric Michael Swalwell Jr, politikan amerikan, anëtar i Partisë Demokratike dhe përfaqësuesi i…

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit

Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot…

PAS TRE VITESH/ Flori dhe Arilena sapo publikuan këngën që do t’iu emocionojë të gjithëve

PAS TRE VITESH/ Flori dhe Arilena sapo publikuan këngën që do t’iu emocionojë të gjithëve

Teksa të gjithë presim këngën pjesmarrëse të Arilenës në “Festivalin e RTSH”, këngëtarja na surprizoi…

NUK DI TË NDALET/ Foton e Lori Hoxhës duke ”ecur mbi” 1390€ nuk duhet ta humbisni!

NUK DI TË NDALET/ Foton e Lori Hoxhës duke ”ecur mbi” 1390€ nuk duhet ta humbisni!

Lori Hoxha, blogerja e njohur , është një personazh tepër i njohur dhe i komentuar…

NUK NA E MERRTE MENDJA/ I pabesueshëm çmimi i palltos së Capital T! (FOTO)

NUK NA E MERRTE MENDJA/ I pabesueshëm çmimi i palltos së Capital T! (FOTO)

Capital T është një nga këngëtarët më të njohur të Shqipërisë. Ai është shumë aktiv…

DUHET TI SHIHNI/ Këto modele flokësh janë perfekte për festat e fundvitit

DUHET TI SHIHNI/ Këto modele flokësh janë perfekte për festat e fundvitit

Pjesa më e mirë e dimrit janë pa dyshim festat e fundvitit. Kë nuk e…