vipa Archives - AlpeGossip
SI DY ZOGJ TË DASHURUAR, TË KAPUR PËR DORE/ Romeo dhe Jonida nuk e fshehin më lidhjen në publik (FOTO)

SI DY ZOGJ TË DASHURUAR, TË KAPUR PËR DORE/ Romeo dhe Jonida nuk e fshehin më lidhjen në publik (FOTO)

Romeo dhe Jonida janë kthyer tashmë në çiftin e preferuar të publikut dhe shumë të…

“KUJTUAT SE DO VRAS TË DASHURIN?” Oriola Marashi na shfaqet me thikë në dorë dhe bën humor… (FOTOT)

“KUJTUAT SE DO VRAS TË DASHURIN?” Oriola Marashi na shfaqet me thikë në dorë dhe bën humor… (FOTOT)

Modelja e njohur Oriola Marashi prej kohësh është në një lidhje me futbollistin kosovar Eros…

“AMAN SA TURP, MË JEP GJOBËN E TË IKI”/ Konkurrentja e “Përputhen” përplaset me policinë (FOTO+VIDEO)

“AMAN SA TURP, MË JEP GJOBËN E TË IKI”/ Konkurrentja e “Përputhen” përplaset me policinë (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme e ftuar në studion e “Shqipëria live”, ishte modelja dhe konkurrentja e…

KRITIKOI ARBANËN DHE JONIDËN/ Aulona shkon në plazh: Atëherë ishte piku, tani çdo gjë është hapur (FOTO)

KRITIKOI ARBANËN DHE JONIDËN/ Aulona shkon në plazh: Atëherë ishte piku, tani çdo gjë është hapur (FOTO)

Pak javë më parë moderatorja Aulona Musta në një video live në Instagram, duke folur…

“PUTHJE NË TË GJITHA GJUHËT E BOTËS”/ Ish-banori i “Big Brother 9” shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (FOTO+VIDEO)

“PUTHJE NË TË GJITHA GJUHËT E BOTËS”/ Ish-banori i “Big Brother 9” shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (FOTO+VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother Albania 9”, Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit “Antes Que…

U NDANË/ Por Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga DJ Geek, shihni ç’bën për ish-in (FOTO)

U NDANË/ Por Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga DJ Geek, shihni ç’bën për ish-in (FOTO)

Pak kohë më parë Dafina Zeqiri deklaroi ndarjen nga partneri i sa Dj Geek. Në…

SA ROMANTIK/ Big Basta i propozon për martesë për herë të dytë Vesa Lumës (FOTO)

SA ROMANTIK/ Big Basta i propozon për martesë për herë të dytë Vesa Lumës (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një…

“PËRPIQEM TË QENDROJ NATYRALE”/ Besa flet për herë të parë për ndërhyrjet estetike (FOTO)

“PËRPIQEM TË QENDROJ NATYRALE”/ Besa flet për herë të parë për ndërhyrjet estetike (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që prej vitesh ka sjellë në skenën muzikore…

DISA FAKTE/ Çfarë parfumi duhet të merrni bazuar te lloji i lëkurës

DISA FAKTE/ Çfarë parfumi duhet të merrni bazuar te lloji i lëkurës

Fakt: Një parfum zor se u qëndron dy personave njësoj dhe Lisa Hipgrave nga Shoqata…

VENDIMI MË I BUKUR NË JETË/ Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO)

VENDIMI MË I BUKUR NË JETË/ Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së…