Pushimet VIP – AlpeGossip

Pushimet VIP

Pasioni për FOTO i merr kohën e plazhit Niko Peleshit! Ja ku ndodhet ministri…

Pasioni për FOTO i merr kohën e plazhit Niko Peleshit! Ja ku ndodhet ministri…

Ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi, u pa në plazhin e Dhërmiut fundjavën që lamë pas….

Damian Gjiknuri me PUSHIME! Ministri ÇUDIT me shkrimin në bluzë (FOTO)

Damian Gjiknuri me PUSHIME! Ministri ÇUDIT me shkrimin në bluzë (FOTO)

Ministri i Energjitikës, Damian Gjinuri, ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në plazhin e Dhërmiut. Ai…

Jo vetëm det dhe shezlong, ja VIP-at që kanë shkuar kilometra larg për një eksperiencë të papërsëritshme

Jo vetëm det dhe shezlong, ja VIP-at që kanë shkuar kilometra larg për një eksperiencë të papërsëritshme

Përcaktimi i destinacionit ku do të kalojmë ditët e pushimit është një çështje shumë e…

Blendi Klosi PUSHIME me familjen, vajza e vogël nuk i NDAHET nga krahët (FOTO)

Blendi Klosi PUSHIME me familjen, vajza e vogël nuk i NDAHET nga krahët (FOTO)

Ministri i Mjedisit, Blendi Klosi, është pushues i përvitshëm i plazhit të Dhërmiut. Ai shihet…