Mister Archives - AlpeGossip

Mister

3 VËLLEZËR DALIN PËR ZHYTJE/ Ja krijesa e cuditshme që zbulojnë… (FOTO)

3 VËLLEZËR DALIN PËR ZHYTJE/ Ja krijesa e cuditshme që zbulojnë… (FOTO)

Një kallamar përbindësh 4 metra i gjatë është zbuluar në brigjet e Wellington, në Zelandën…

Zbulohet artikulli që parashikon fundin e botës/ Jeta që ne njohim merr fund në…(FOTO)

Zbulohet artikulli që parashikon fundin e botës/ Jeta që ne njohim merr fund në…(FOTO)

Një artikull australian që daton që në vitin 1973 dhe parashikon fundin e botës ka…

JANË UFOT APO QEVERIA / Shihni videon që “TRONDITI” njerëzit në Karolinën e Veriut

JANË UFOT APO QEVERIA / Shihni videon që “TRONDITI” njerëzit në Karolinën e Veriut

Një video që tregon një objekt që hidhet në ajër mbi Tarantin Norman të Karolinës…

STUDIM/ Ciklonet e rrezikshme po ngadalësohen dhe nuk është lajm i mirë

STUDIM/ Ciklonet e rrezikshme po ngadalësohen dhe nuk është lajm i mirë

Uraganet dhe tajfunet po ngadalësohen për shkak të rritjes globale të temperaturave, që do të…

JENI KURIOZ! Ja cilat janë llojet më të njohura të shpirtrave dhe fantazmave

JENI KURIOZ! Ja cilat janë llojet më të njohura të shpirtrave dhe fantazmave

Shumë prej nesh kanë ndjesinë e të parit hije apo forma të çuditshme në cepin…

Zbulim i madh në Mars/ NASA konferencë të jashtëzakonshme

Zbulim i madh në Mars/ NASA konferencë të jashtëzakonshme

NASA do të mbajë një konferencë për shtyp këtë të enjte, për zbulimet e saj…

Në afërsi të një planeti xhuxh: Prova e NASA-s për Dawn dërgon imazhin e ri mahnitës (VIDEO)

Në afërsi të një planeti xhuxh: Prova e NASA-s për Dawn dërgon imazhin e ri mahnitës (VIDEO)

Mund të jetë objekti më i madh në rripin e asteroideve që qëndron përtej Marsit,…

Ja nga erdhën diamantet që ranë nga qielli para disa vitesh (FOTO)

Ja nga erdhën diamantet që ranë nga qielli para disa vitesh (FOTO)

Diamantet e ardhur nga qielli në 2008 nuk do të harrohen lehtë nga njerëzit, dhe…

Kur data 13 është e premte, kjo është simbolika e ditës së zezë të vitit

Kur data 13 është e premte, kjo është simbolika e ditës së zezë të vitit

Ja ku është sërish, data 13 dhe ditë e premte. Nëse je supersticioz dhe shqetësohesh…

Pema më e madhe Familjare që ka ekzistuar: 13 milionë njerëz

Pema më e madhe Familjare që ka ekzistuar: 13 milionë njerëz

Kjo familje që shihni në video përfshin 11 gjenerata dhe mbulon një perjudhë kohore prej…