Anjeza Maja nis sezonin e plazhit, shikoni sa “SEKSI” duket me bikini! (FOTO) – AlpeGossip
Anjeza Maja nis sezonin e plazhit, shikoni sa “SEKSI” duket me bikini! (FOTO)

Anjeza Maja nis sezonin e plazhit, shikoni sa “SEKSI” duket me bikini! (FOTO)

Moderatorja Anjeza Maja ka nisur sezonin e plazhit.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet me bikini. Maja dukej më në formë se kurrë dhe duket se e ka kaluar për këtë sezon provën e bikinit.