DO E ADHURONI/ Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet dimërore – AlpeGossip
DO E ADHURONI/ Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet dimërore

DO E ADHURONI/ Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet dimërore

E dimë që jashtë bën shumë ftohtë, por kjo s’duhet të na ndalojë të dukemi elegante dhe stil. Çfarë na bën të dukemi të tilla?

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Një palë geta të holla, transparente dhe me logo. Që prej marsit të shkuar, pasarelat janë pushtuar me getat e dizajnerave të famshëm. Chanel ishte ndër më të parat që prezantoi trendin e ri të getave, që shkojnë perfekt me çizmet e gjata.

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Më shumë se thjesht një palë geta, ky detaj i bën të duken si aksesor shumë luksoz dhe chic, prandaj mos kini asnjë dyshim kur t’i vishni herën tjetër.

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Nuk është e thënë që të jenë domosdoshmërisht markë, mjafton detaji i logos.

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Mund t’i vishni me një mini fund dhe pulovrën tuaj të preferuar.

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Ky është detaji më seksi që ndryshon komplet veshjet

Burimi: Who What Wear