“ROZA MBRETËRORE”/ Tendenca që mbizotëroi në tapetin e kuq në “Oscar 2019” (FOTO) – AlpeGossip
“ROZA MBRETËRORE”/ Tendenca që mbizotëroi në tapetin e kuq në “Oscar 2019” (FOTO)

“ROZA MBRETËRORE”/ Tendenca që mbizotëroi në tapetin e kuq në “Oscar 2019” (FOTO)

Harrojeni tapetin e kuq. Ceremonia e Oscar  u kthye në një tapet rozë. Nga roza e guximshme, ndritshme deri tek ato të zbehta dhe nude.

Nuanca rozë duket se ishte ngjyra mbretëronte e modës për vitin 2019 dhe këtë na e vërtetoi eventi i “Oscars”.

Vajzat bënë “xing” duke u shfaqur të gjitha me fustanë rozë dhe me modelet që u shfaqen në javët e modës.