A DO T'I FTOJË FËMIJËT E SHKËLZENIT NË DASËM? Ja si përgjigjet Armina Mevlani (FOTO) - AlpeGossip
A DO T’I FTOJË FËMIJËT E SHKËLZENIT NË DASËM? Ja si përgjigjet Armina Mevlani (FOTO)

A DO T’I FTOJË FËMIJËT E SHKËLZENIT NË DASËM? Ja si përgjigjet Armina Mevlani (FOTO)

Pak ditë pas fejesës së Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën, të gjithë jemi kuriozë të dimë më shumë për ditën e dasmës.

Nuk dihet nëse do të jetë surprizë ashtu si fejesa, por një gjë është e sigurt që nuk do të jetë surprizë. Fëmijët e Shkëlzenit me gruan e parë do të jenë të ftuar në ceremony, dhe këtë e ka thënë vetë Armina.

“Kur do të martohesh? A do tí ftosh fëmijët e Zenit në dasmë?”, e pyet dikush në Instagram.

“Sigurish! I dua me të vërtet ata “, përgjigjet Armina duke na treguar se mes saj dhe fëmijëe të Shkëlzenit ka marrëdhënie vërtet të mira.

Atëherë na mbetet vetëm dita e dasmës për të caktuar, se të ftuarit i mësuam!