Çuna, përmbahuni! Alesia Bamit i del në shesh ZOGU duke hapur këmbët në emision [FOTO] – AlpeGossip
Çuna, përmbahuni! Alesia Bamit i del në shesh ZOGU duke hapur këmbët në emision [FOTO]

Çuna, përmbahuni! Alesia Bamit i del në shesh ZOGU duke hapur këmbët në emision [FOTO]

Ufff! Bëni mirë të merrni fryme thellë e më pas të shihni këto foto të Alesia Bamit

Tashmë Alesia Bami është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar. Madje ka arritur të sigurojë shumë ndjekës në rrjete sociale, sic shihet edhe nga komentet në fotot e saj, janë meshkujt ata që ‘dominojnë’. Shpesh herë është përfolur për daljet e saj në televizion dhe duhet thenë se gjithmonë duket seksi por dhe shumë provokuese. Alesia tani është velinë në një prej emisioneve më të ndjekur investigativ në vend dhe shpesh herë tërheq vëmendjen e të gjithëve me kërcimin e saj. Si duket një pjesë e kërcimit të saj është edhe ngritja e këmbës lart, e quajtur ndryshe sparkata. Por shpesh herë këto kërcime hasin incidente të sikletshme. Më poshtë intv.al ju tregon disa nga pozat mjaft provokuese të Bamit, ku vlen të thuhet “ZOGU për pak sa nuk ka dalë fare nga kafazi”./intv.al/