I bëjnë namin për 50 vjeçarin/ Adelina guxon të dali pa tualet (Foto) – AlpeGossip
I bëjnë namin për 50 vjeçarin/ Adelina guxon të dali pa tualet  (Foto)

I bëjnë namin për 50 vjeçarin/ Adelina guxon të dali pa tualet (Foto)

Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë së saj duke u martuar me avokatin maqedonas,

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet pa pikë grimi. Sic duket, Adelina pa grim le shumë për të dëshiruar dhe nuk duket si me grim.

Ndryshe, Adelina pritet që shumë shpejt të bëhet nënë e një djali.