NËSE NUK DO KISHTE NJOHUR SADINËN NË LICE/ Ja me kë do të ishte lidhur Florjan Binaj (FOTO) - AlpeGossip
NËSE NUK DO KISHTE NJOHUR SADINËN NË LICE/ Ja me kë do të ishte lidhur Florjan Binaj (FOTO)

NËSE NUK DO KISHTE NJOHUR SADINËN NË LICE/ Ja me kë do të ishte lidhur Florjan Binaj (FOTO)

Florian Binaj ka bërë një rrëfim special sot në lidhje me jetën e tij private, duke na treguar një super informacion për herë të parë.

Gjatë emisionit “Shiko kush Luan”, aktori i njohur tha se nëse nuk do të kishte njohur Sadinën, bashkëshorten e tij në lice, sot do të kishte në krah moderatoren e njohur Bora Zemani.

Po, po, Flori dhe Bora do të ishin bashkë sot nëse aktori nuk do të ishte dashuruar me Sadinën bjonde dhe bukuroshe me të cilën ka dy fëmijë.

Gjatë lojës me pyetje direkte, Aurela Hoxha e pyeti Florin: Me kë nga vajzat e ekranit do të ishe lidhur nëse nuk do të kishe njohur sadinën në shkollë të mesme?

Dhe përgjigja e tij ishte e qartë fare: Do të isha me Bora Zemanin!

Mos ndoshta ka pasur një simpati për brunen simpatike të ekranit?