PËR JU GOCA/ 5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh për ditët e freskëta – AlpeGossip
PËR JU GOCA/ 5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh për ditët e freskëta

PËR JU GOCA/ 5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh për ditët e freskëta

Po, e dimë që është diku te 30 gradë Celsius jashtë. E dimë edhe që vjeshta sikur u vonua pak, por kjo s’e ndal entuziazmin tonë për të sjellë disa kombinime të thjeshta dhe të ngrohta për ditët e freskëta që na presin. Ruaji këto sugjerime dhe na falendero më vonë:

Xhinse, korse dhe xhaketë e gjatë lëkure

 

 

5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh

PHOTO: @SYLVIEMUS

Jumpsuit dhe pardesy

5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh

PHOTO: @HANNAHLEWISSTYLIST

Kostum

5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh

PHOTO: @FRANNFYNE

Streçe dhe një xhaketë oversize

5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh

PHOTO: @_JESSICASKYE

Fund saten dhe xhaketë xhins

5 kombinime super të thjeshta që duhet t’i kesh parasysh

PHOTO: @LUCYWILLIAMS02