S’DO I LARGONI NGA GARDEROBA E DIMRIT/ Ju prezantojmë me 7 kombinime perfekte (FOTOT) – AlpeGossip
S’DO I LARGONI NGA GARDEROBA E DIMRIT/ Ju prezantojmë me 7 kombinime perfekte (FOTOT)

S’DO I LARGONI NGA GARDEROBA E DIMRIT/ Ju prezantojmë me 7 kombinime perfekte (FOTOT)

Mund të jetë akoma në fillim të sezonit për palltot dhe këpucët, por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të filloni të ëndërroni për të gjitha idetë e lezetshme të veshjeve të dimrit që do të kombinoni në vetëm pak javë.

Fatmirësisht, ekziston një ton frymëzimi i stilit të rrugës që po bën xhiron tani.

Nga xhaketa “shearling ” deri te fustani i stampuar dhe çizmet prej lëkure, gjithçka në lidhje me këtë veshje është perfekte për ditët me dëborë.

Palltot e trasha prej leshi mund të jenë një shtyllë e motit të ftohtë, por ato ndjehen në mënyrë të pamohueshme në trend kur stilohen me veshje si atlete të bardha të freskëta dhe një kapelë (ideale për të mbajtur kokën e ngrohtë).
Ky kombinim ju lejon të lëvizni lirshëm dhe shpejt, pavarësisht nëse jeni duke dalë në shi ,për një kafe të shpejtë ose duke vëzhguar me ngadalë nëpër tregje.

Midis xhupit të fryrë, çizmeve luftarake, minifundit dhe çantës së vogël, kjo pamje ka të bëjë me kontrastin.  Kombinimi perfekt nëse temperaturat e ftohta nuk ju shqetësojnë (ose nëse hipni dhe dilni nga një makinë midis destinacioneve).

Nuk ka nevojë të visheni me një pallto të madhe, nëse nuk dëshironi. Kjo xhaketë sportive dhe super e thjeshtë kombinohet me çdo gjë. Plotësoni pamjen duke u stiluar me pantallona ose funde në të njëjtën familje  ngjyrash.

Ju pëlqejnë veshjet komode dhe të gjëra? Kombinimi perfekt për ju.

Ja një ‘street style’ që konsiderohet super cool. Edhe ju mban ngrohtë, njëkohësisht edhe bini në sy.

Nuk mund të mungonte dhe veshja klasike me pallto të gjata dhe golf.
Kjo veshje tregon luks dhe komoditet.