A ËSHTË KJO E DASHURA E LEDRIT? Reperi më në fund poston foton – AlpeGossip
A ËSHTË KJO E DASHURA E LEDRIT? Reperi më në fund poston foton

A ËSHTË KJO E DASHURA E LEDRIT? Reperi më në fund poston foton

Ledri poston fotografinë e një femre, që duket të jetë e dashura e tij.

E megjithëse ai po mundohet ta mbajë të fshehtë atë, duket se kjo nuk i ka zgjatur.

Ai në story-t në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet në pushime, ndërsa në po këtë foto shihet edhe një vajzë.

Duket se vajza me plot stil e në bikini është pikërisht vajza që po e shoqëron Ledrin këto ditë, megjithëse fytyra e saj nuk duket shumë nga syzet dhe kapela e madhe që ka vendosur.