NUK HUMB KOHË!/ Xhensila 2 muaj pas lindjes direkt në palestër (FOTO) - AlpeGossip
NUK HUMB KOHË!/ Xhensila 2 muaj pas lindjes direkt në palestër (FOTO)

NUK HUMB KOHË!/ Xhensila 2 muaj pas lindjes direkt në palestër (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nuk ka ndërmend të lërë pas dorë angazhimet apo veten e saj pas lindjes.

Ylli i “Çika Çika’ na ka treguar mëngjesin e sotëm se ka nisur ushtrimet dhe palestrën për të ardhur në formë pas kilogramëve normal të shtatzënisë. Nëna e vogëlushes me emrin Ajka nuk ka ndërmend të humbë kohë sepse me gjasa projektet e reja dhe publiku e pret.

Këngëtarja e njohur me mbi 1 milion e 100mijë ndjekës vetëm në Instagram solli në jetë vajzën më 12 korrik. Ajo dhe bashkëshorti, aktori i mirënjohur Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë të vajzën Ajka.