CEREMONIA MË E RËNDËSISHME/ Fustanet më fantastike në tapetin e kuq të “Oscars” përgjatë historisë (FOTO) – AlpeGossip
CEREMONIA MË E RËNDËSISHME/ Fustanet më fantastike në tapetin e kuq të “Oscars” përgjatë historisë (FOTO)

CEREMONIA MË E RËNDËSISHME/ Fustanet më fantastike në tapetin e kuq të “Oscars” përgjatë historisë (FOTO)

Më 24 shkurt, në Dobly Theatre në Hollywood, Los Angeles, do të mbahet ceremonia më e rëndësishme në industrinë e filmit: The Oscars! Përpos shfaqjes dhe kureshtjes se kush do të jetë fitues në kategoritë specifike, tapeti i kuq është padyshim një moment i rëndësishëm. Në vijim kemi përmbledhur disa nga fustanet më fantastike në tapetin e kuq të The Oscars përgjatë historisë.