DO I PREFERONI/ 11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do ‘pushtojnë’ Instagramin – AlpeGossip
DO I PREFERONI/ 11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do ‘pushtojnë’ Instagramin

DO I PREFERONI/ 11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do ‘pushtojnë’ Instagramin

Viti 2021 vjen me trende të reja në ngjyrat e flokëve, por një pjesë e mirë e ngjyrave të 2020-ës do vazhdojë për më gjatë.

Më poshtë gjeni disa nga nuancat trend të këtij viti:

#1 – Të zeza me shumë shkëlqim

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#2 – Bjonde ngjyrë mjalti

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#3 – Gri

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#4 – Të kuqe “natyrale” (Por dhe nuanca të tjera të ngjyrës së kuqe/vishnje)

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#5 – Balayage

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#6 – Bjonde platin

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#7 – Rozë e lehtë

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#8 – Highlights ngjyrë kafe

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#9 – Bjonde, me rrënjë natyrale (Nëse s’doni të shkoni shumë shpesh te parukieri)

11 ngjyrat e flokëve që këtë vit do

#10 – “Bronde Foliage”

#11 – Fije të ndezura