E quajtën KATUNARE, Eni Koçi ia mbyll gojën fansave: Pupupu dhe kjo si puna ime… (FOTO) – AlpeGossip
E quajtën KATUNARE, Eni Koçi ia mbyll gojën fansave: Pupupu dhe kjo si puna ime… (FOTO)

E quajtën KATUNARE, Eni Koçi ia mbyll gojën fansave: Pupupu dhe kjo si puna ime… (FOTO)

Ditën e sotme në postimin e saj të fundit, Eni mori komente negative për shkak të kombinimit me taka qe u kishte bërë tutave sportive.

“Tuta dhe taka, vetëm në rruzin shqiptar ndodh kjo”, “Taka me tuta sportive, fundi botës po vjen”, “Moda e re, tuta me taka”, janë disa nga komentet e fansave.

Nuk vononi te vinte dhe reagimi i këngëtares, e cila postoi ne story-n e saj disa foto vipash të huaj, te cilët kishin bërë të njëjtin kombinim si ajo.

“Sa katunare kjo… vesh tuta sportive me taka, si puna ime. Pupu, tmerr”- shkruan me ironi këngëtarja dhe e mbyll me humor me të drejtën e autorësisë, që sipas saj ky stil është “Made in Albania”.