Era Istrefi postoi foton nga Londra, shihni me çfarë e krahason Capital T (FOTO) – AlpeGossip
Era Istrefi postoi foton nga Londra, shihni me çfarë e krahason Capital T (FOTO)

Era Istrefi postoi foton nga Londra, shihni me çfarë e krahason Capital T (FOTO)

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare dhe mund të themi se me ‘Bonbon’ bëri namin në botë. Së fundmi, Era si duket ka vendosur të lërë mbrapa cdo gje, duke thënë se e pret një jetë e re, mundësi të reja dhe sigurisht muzikë e re. Por si duket marrëdhënien me koleget e saj do e këtë gjithmonë mjaft te mire. Edhe një ndër koleget e saj është Capital T, i cili e krahason ‘uraganin’ e muzikës shqiptare, Erën me dy ikona yjesh në Instagram. Dhe duhet thënë se ka të drejtë./intv.al/