ËSHTË KIM KARDASHIAN APO FJOLLA MORINA? Këngëtarja shqiptare i bën lëmsh të gjithë me këto FOTO – AlpeGossip
ËSHTË KIM KARDASHIAN APO FJOLLA MORINA? Këngëtarja shqiptare i  bën lëmsh të gjithë me këto FOTO

ËSHTË KIM KARDASHIAN APO FJOLLA MORINA? Këngëtarja shqiptare i bën lëmsh të gjithë me këto FOTO

Nuk është më një lajm i ri që ndikimi i Kim Kardashian është më i pranishëm se kurrë edhe në shoëbizin shqiptar. Të shumtë janë ato personazhe që frymëzohen nga ylli i reality show dhe një ndër to është Fjolla Morina.

Këngëtarja ka realizuar një set të ri fotografik, të cilin e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Vlen të theksohet se ngjashmëria mes saj dhe Kim Kardashian është e madhe dhe duket sikur ke të bësh me të njëjtin personazh.

Fjolla gjithnjë e më shumë frymëzohet nga Kim sidomos përsa i përket stilimit të flokëve, makeup-it etj.