Floriana Garo ti je? Nuk do ta besoni si duket moderatorja pa pikë makeupi (FOTO) – AlpeGossip
Floriana Garo ti je? Nuk do ta besoni si duket moderatorja pa pikë makeupi (FOTO)

Floriana Garo ti je? Nuk do ta besoni si duket moderatorja pa pikë makeupi (FOTO)

Moderatorja Floriana Garo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë kësaj periudhe në pritje të ëmbël të cilës po i vjen fundi dhe shumë shpejt ajo do të bëhet me vajzë.

Floriana është shfaqur gjithnjë e kuruar si në ekran edhe jashtë tij prandaj nuk ka qenë e mundur që publiku ta shohë ndonjëherë pa makeup.

Mirëpo ditën e sotme moderatorja ka publikuar një foto teksa ndodhet në një qendër estetike.

Pa pikë makeup në fytyrë dhe teksa po trajton lëkurën, Floriana nuk arrin të njihet teksa shtatzënia i ka dhënë një nur të mrekullueshëm.

“Duke llastuar veten”, shkruan Floriana krah fotos ku ka marrë komplimenta të shumtë nga ndjekësit të cilët i shkruajnë se duket si bebushe dhe si një 20-vjeçare.

Kujtojmë që Floriana prej disa kohësh ka nisur jetën e re në Zvicër me bashkëshortin, Enis Daci.